Збудовано в Тернополі

ТОВ "Добробуд"

ТОВ "Добробуд"
  • Адреса: вул.Тролейбусна, 11д (другий поверх)
  • Телефон: (0352)43-38-69
  • Сайт: dobrobudltd.com.ua

     

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Добробуд» розташоване в чудовому  місті  Тернополі і господарює на будівельному ринку України з 1998 року. Наша діяльність включає в себе будівництво багатоповерхових житлових будинків, котеджів, об’єктів комерційного і виробничого призначення. Також ми надаємо послуги будівельною технікою і вантажним транспортом. Займаємося виготовленням бетону на власних виробничих потужностях і доставкою автобетонозмішувачами до споживача в Тернопільському регіоні.

  Від самого початку діяльності керівництвом фірми було прийнято рішення взяти курс на використання передових технологій і ідей в будівництві. Основна частина прибутку  інвестується у впровадження інноваційних технологій, закупівлю  нової техніки і обладнання. Це дозволило вийти на якісно новий рівень будівництва і підвищити виробничу культуру, що в підсумку дало значну перевагу над конкурентами, які досі використовують застарілі радянські стандарти на всіх етапах будівництва, починаючи від проектування і закінчуючи великими затратами на обслуговування зданих в експлуатацію об’єктів. «Добробуд» сьогодні єдина будівельна фірма на Тернопіллі, що споруджує об’єкти каркасно-монолітним методом, і на ділі підтверджує статус іноваційно-технологічного лідера в будівельній галузі нашого регіону. Також нашими спеціалістами впроваджуються так звані «зелені будівельні технології», які дозволять зекономити на обслуговуванні «пасивного» будинку чималі кошти в процесі майбутньої експлуатації.

   Монолітно-каркасні технології на відміну від старих радянських технологій із холодними важкими цегляними стінами дозволяють використання легких, високоекологічних, теплих матеріалів, що в свою чергу дає можливість в декілька разів зекономити на опаленні і в той же час підтримати здоровий мікроклімат всередині квартир.Використання вентиляції наших квартир з теплообмінниками (рекуператорами) робить повітря всередині здоровим і чистим як і назовні, в той же час економить до 70% тепловат які йдуть на вентиляцію

Але світ не стоїть на місці. І щоб надалі бути першими і успішними наші фахівці впроваджують нові напрямки діяльності в галузі будівництва. Кожного року працівники «Добробуду» відвідують виставки ісемінари, підвищують свою кваліфікацію і отримують нові знання про сучасні будівельні технології, щоб застосувати їх на практиці.

Події останніх років є підтвердженням цих фактів: «Добробуд» застосовує на своїх об’єктах і представляє в Україні продукцію наступних фірм:

  • Icynene Inc (Канада) – теплоізолююча піна.
  • Aluma International (Канада) - алюмінієва опалубка для монолітних каркасів.
  • Lafarge Norse America (США) – гідроізоляційна емульсія для захисту споруд і будівель від вологи.
  • Scanroc (Швеція) – вентильовані фасадні системи
  • Різні виробники газоблоків, вікон, дверей, комплектування дахів та інших будівельних матеріалів.

Запрошуємо до співпраці.