Збудовано в Тернополі

У Тернополі презентували зворушливу книгу "Слово про війну"

08.02.2019 18:23
У Тернополі презентували зворушливу книгу "Слово про війну"

Історії з передової. Друком вийшла друга книжка “Слово про війну”. У виданні зібрані оповідки учасників війни, волонтерів та патріотів. Серед них і розповіді бійців з Тернопільщини. 

олодимир Базар один із тих, хто про війну знає не з чуток. Чоловік неодноразово був на Сході, пішов добровольцем. Далеко від дому військовий не тільки захищав Україну, але й записував усі історії, які чув, намагався описувати усе, що бачив на власні очі. Під час служби Володимир написав безліч віршів про героїчні подвиги українських бійців. Співавтор книги Володимир Базар каже, переважна більшість творів написана на Сході. Там пишеться спокійніше. Легше зосередитися.

Чоловік за професією – будівельник. Але зізнається, завжди мріяв видати свою збірку, адже поезію пише давно. Володимир пригадує, колись перший вірш розмістив у соціальній мережі. Тоді отримав багато «лайків» і схвальних коментарів. А вже наступного дня його поезію читали на національному радіо у «Солдатській пошті». Каже, саме це дало поштовх, силу і віру в себе. Тож писати продовжив. У минулому році боєць став співавтором книги “Слово про війну”. Це короткі історії, розказані не професійними письменниками, а безпосередніми учасниками подій. Саме там, на війні Володимир написав дві історії. Одну з них присвятив побратиму, який загинув на Сході, а іншу – батькові.

У книжці “Слово про війну-2” зібрані фотографії з передової, а на форзаці – мапа розвитку подій на Донбасі з 2014-го року. Загалом у збірці більше 20-ти історій. Поєднує їх одне – любов до України. Володимир Базар каже, якщо ви патріот – ця книжка для вас.

Повідомляє Тернопіль 1.

Рекомендовані статті