Збудовано в Тернополі

Чиновник Ігор Мединський через суд намагається покарати тернопільського активіста

05.02.2019 12:12
Чиновник  Ігор Мединський через суд намагається покарати тернопільського активіста
Перше судове засідання за позовом начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського на одного з організаторів «тарифного майдану» в Тернополі Олега Синовця відбулось минулої п’ятниці, 1 лютого. У суді чиновник позивається щодо захисту своєї честі, гідності та ділової репутації.

Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» повідомив сам активіст.

«Відверто кажучи, я сумнівався, що сьогодні на суд приїде особисто начальник транспорту, бо вважав, що в нього є важливіші робочі справи щодо покращення якості транспортних перевезень. Але ще більше мене здивував той факт, що з Мединським на суд приїхала головний юрисконсульт відділу претензійно позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях ТМР Михальчук Оксана.

Коли я запитав, чи вона офіційно буде представляти в суді інтереси позивача, то вона відповіла, що ні, приїхала підтримати колегу. Хоча під час судового засідання сиділа поруч з позивачем, щось йому підказувала та долучалася до дискусії», – написав Олег Синовець.

Відомо, що суд оголосив перерву в розгляді справи через те, що Ігор  що Мединський начебто не отримав його відгук на позовну заяву. Синовець зазначив, що надіслав відгук поштою одночасно із листом в суд, при цьому в суді лист отримали вчасно. Тож наступне слухання у справі призначено на 22 лютого.

Нагадаємо, на початку листопада минулого року у Тернополі відбувся «тарифний Майдан». Тернополяни протестували проти підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Під час акцій чиновників закликали оприлюднити розрахунки та звільнити начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського, який, мовляв, вступив у змову з приватними перевізниками. Натомість, чиновник подав до суду на активіста Олега Синовця, який був одним із тих, хто відкрито вимагав його звільнення.

Передають ТЕРНОПОЛЯНИ.

Рекомендовані статті