Збудовано в Тернополі

Цієї ночі невідомі люди спалили авто громадському активісту з Бучача: помста за громадську позицію?

14.10.2019 15:47
Цієї ночі невідомі люди спалили авто громадському активісту з Бучача: помста за громадську позицію?

Цієї ночі 14 жовтня спалили авто відомого бучацького активіста Романа Довбенка. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Цієї ночі знов знищили моє авто, але тепер уже підпалом», – написав Роман у соцмережі додавши, що йому неодноразово погрожували через його громадську активність та також нищили особисте майно, в тому числі, й автомобіль.
За словами активіста, поліція ще жодного разу не знайшла та не притягнула до відповідальності тих, хто бив його автомобілі, не знайшла тих, хто бив вікна в квартирі, не знайшла тих, хто різав колеса, не притягнула до відповідальності тих, хто погрожував.

«Ось вам 21-ше століття в Україні… Як думаєте , чи знайде поліція тих, хто цієї ночі спалив мою саму ріднішу машину, яка служила мені вірою та правдою в різних рейдах проти п’яних водіїв та проти гнилі в погонах? Ні не знайдуть бо їм прикажуть не знайти. Думаю, що навіть дехто з поліції може знати хто це зробив, так як Романчук Орест знав, що Дручок Володя побив мені машини, але сказав про це дуже пізно та ще й не мені, а людині в якій був впевнений… Більше того, повідомив Дручка тієї ночі, щоб сховався бо я просив, щоб встановили місце його знаходження та допитали по гарячому…», – написав Роман у своєму Facebook та проілюстрував допис фотографіями.

Нагадаємо, нещодавно Роман Довбенко викрив головного лісника Бучацького району Ігоря Романишина, який «вишивав» п’яним на власному авто. Сталося це після професійної прощі лісівників. 

Переслідування активістів за їх громадську діяльність на Тернопільщині– не поодинокість. Якщо у багатьох випадках все завершується нищенням майна та погрозами, то у 2016 році за громадянську позицію у Кременці на власному подвір’ї вбили активіста Віталія Ващенка. Суди по цій справі тривають досі…  

Рекомендовані статті