Збудовано в Тернополі

Громадянський Рух "Хвиля" продовжує боротьбу з прокурорським свавіллям

11.10.2019 9:53
Громадянський Рух "Хвиля" продовжує боротьбу з прокурорським свавіллям

3 жовтня відбулося чергове засідання Києво-Святошинського суду Київської області по справі обвинуваченого голови сільської ради Кріпака Андрія Петровича, який злісно порушує виконання рішення суду.

 

Чоловіка обвинувачують у вчиненні корупційних діянь, який не визнає свою вину та ухиляється від виконання рішення суду.

Цікавим фактом є те, що і прокурор по даній справі проявляє свою халатність та з'являється на судові засідання без відповідних документів, або взагалі без документів. Що вказує на те, що він свідомо не виконує свої обов'язки, або є некваліфікованим працівником. Такою своєю недбалістю прокурор робить все можливе, щоб судові засідання не відбувались.

Повідомляємо, що за даного роду дії передбачена кримінальна відповідальність.
За службову недбалість передбачається штраф від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

"Ми уважно стежимо за даною справою та очікуємо, що реформа прокуратури пройде прозоро та ефективно. Ми дуже надіємось, що скоро на службові посади в прокуратуру зайдуть добросовісні та кваліфіковані юристи, які не будуть вступати у корупційні зв'язки із судами, представниками влади, різного роду службами та інспекціями, які чесно виконуватимуть свою роботу", - Альона Лящевська, представник "Громадянського Руху Хвиля".

 

Представники Київського осередку  "Громадянського Руху Хвиля" запрошують на наступне засідання по даній справі, яке відбудеться 14.11.2019 року о 10:00 год. ранку.

Рекомендовані статті