Збудовано в Тернополі

Фальшиві вибори - чергова пастка для України

15.07.2019 21:55
Фальшиві вибори - чергова пастка для України

Приїздив до Тернополя політичний банкрут Порошенко. Зібрав над ставом тьму народу-щось чоловік з 200. Пострибав, покричав, граючись ва-банк з власним діабетом.

Схоже, цього разу був тверезим. Хизувався лише стандартно скошеною в бік блазнювання психікою - настали часи паяців. Чомусь не привіз тата. Героїчний папаша міг би розповісти, як таскав через фінляндський кордон бутлі з кондрабандним спиртом. “Життя по-новому” Петро Олексійович вже не обіцяв — будував повітряні замки, наше життя, взагалі, йому “до фені”. Намагався двома пальчиками проштрикнути кожному голову і вдовбати, що Петро незмінний. Від його гучних і брехливих ура-патріотичних зойків слухачів просто нудило і вони покидали ганебне посміховище. Раптово перелицювався в націоналіста. Хоч і постав після президентських виборів наголяка, ніяк не хотів визнавати, що привів Зеленського сам і скинув перед ним штани добровільно. Ніхто так, як Порошенко, не поглумився над українцями, планомірно і нахабно руйнуючи державу.

Під прикриттям цього перевертня “Укроборонпром” постачав на фронт браковані міномети, які розривалися і вбивали та калічили бійців. За його сприяння та участі процвітав бізнес на крові. Мародер і злодюга експлуатував найсвятіші речі, через його злочини вони завжди будуть вразливими. Дбав лише про свою шкуру і комфорт підлеглих бандитів. До чого не торкався легендарний цар Мідас - усе ставало золотом, за що не хапався наскрізь прогнилий Порох – все перетворювалось в тлін і прах зі специфічно-огидним смородом. Як злодійкуваті, безвідповідальні і засліплені пропагандою проголосують за нього, смердітиме барига ПОП зі своєю фальшивою “європейською солідарністю" ще й у Верховній Раді.

Поскільки Петро Олексійович і сам бокував від психіатричної експертизи, то підбирав душевно нащерблених і просто вар'ятів, щоб ганьбили Україну. Міг друга по ремеслу- недоука в крісло прем'єра посадити, а пришелепкуватого психа у крісло спікера, вперся і хронічного алкоголіка на посаду прокурора впер, а вбогого - на міністра МЗС. Як прибігли до ВР з однієї нагірянської хижі два брати Барни, то пильнував їх гарант, як збиті яйця, хоч пильнувати їх мали б одного санітари, іншою – прокурори. Тепер гляньмо у виборчі списки деяких мажоритарних округів. Виборчий округ номер 163 в Тернополі.

Перший у списку Барна Степан Степанович. Позиціонував себе як український націоналіст. Видряпався на прокуратуру і вчепив червоно-чорний прапор. Як громили міліцію - підтримував погромників. Виступав на мітингу і казав, що ”ментам правильно дали". Через день вже казав, що "неправильно". До кожного підходив і питав, чи “файно виступав"? Як отримав посаду, викинув націоналізм на смітник. Звинувачував “Свободу" у підриві гранати під ВР і смерті чотирьох силовиків. "Свобода" оправдала себе, але Барна не вибачився. На роботі відзначився примітивізмом, лінощами, був постійно переполоханий. Дер горло на виборах за Порошенка, схилив на свій бік фальшивого бандерівця Ігора Олещука. Страшно боявся преси - з першого дня в ОДА одних журналістів лякав, до інших підлизувався, третіх - купив. Декотрі редактори самі себе продали, через що журналістська принциповість здрібніла і зів'яла. З двох газет я змушений був піти. Тепер Стефко хоче наново стати депутатом. Бо нікому так не живеться як котові, попові і депутатові ВР.

Прийшли троє молодиків з "жахливим компроматом": Степан Степанович завів собі красуню Лілю, їздять обоє на мишковицьку пасіку і крутять мед. Товчуться по лісових дачах. Раджу хлопцям повертати голоблі - в чужій білизні не порпаюсь. Але наполягають, бо глупий Степан через неї з глузду з'їхав, роботу закинув і сам про все розляпав. Купив для Лілі машину за 50 тис. доларів. Цікаво, думаю де ж такий патріотичний голова ОДА взяв грубі гроші? Молодці повідомляють, що "сволочний Барна" вкрав 7 млн. грн. з президентською виборчого фонду, гроші затиснув і з людьми за вибори не розрахувався. Отут пригадав я минулі людські перекази, як Барна здирав гроші з багатьох районних чиновників за посади, як нажився разом з братом на ремонті доріг. Поговорювали, що 100 тис. доларів відміряв йому Тешнер - метрологія і стандартизація, а 70 тис. доларів Яремко з лісового господарства. Добре хапонув Стьопа, дурне-дурне, але шкварки любить. Цікаво: куди запроторили Барни третього брата Володимира, яка у нього професія і чи він також піде до Верховної Ради?

Перескакуємо до Чорткова у 167 виборчий округ. Першим у виборчому списку “прибитий на цвіту” Барна Олег Степанович з Порошенкової банди. Споглядаю з екрана його телевихляси і міркую: коли ж то, нарешті, кандидати до українського парламенту будуть оглянуті психіатрами? Ну добре, з Олегом Степановичем сумнівів не має бути, але ж у ВР багато “патріотів” з прихованою шизофренією. Барна десь там галасував на дорозі, влазив постійно у бійки, демонструючи показну сміливість. І його товкли по довбешці. Те, що з трамваєм зіткнувся, йому пошкодити уже не могло. Але то все квіточки. Барна провокатор, політизована шлюха. Підписав чужу статтю- фактично кримінальний вирок партї “Свобода”. Повісив на неї звинувачення у підриві гранати під ВР і людських смертях. Штатний наклепник і провокатор. Разом з братом Степаном і “Укршляхбудом” нагребли і збагатились. В родині Барнів принципами чи моральністю ніколи навіть не пахло. Ця сімейка люто ненавидить місцевих українців. Депутат Олег Барна ганьбить Україну власним дикунством. Ненавидить журналістів, всюди матюкається по-кацапськи. Повідомляють, що коли до нього приступає, то з його брудної пащеки злітають прокляття “в христа бога мать".

Р.S. Від безвиході сахаємось у крайнощі. З'явилась мода на “нові обличчя” з одним записом у трудовій, або й без нього, і з обома лівими руками. Винятком є хіба що Бліхар Володимир з вагомим послужним списком із 166 виборчого округу з центром у Теребовлі. Працьовитий і здібний чоловік - сам творить своє життя. А на недосвідчених з "новими обличчями” під ВР уже чатують олігархи. Скуплять пожадливих хлопчиків і дівчаток – цок і в мішок. І знову матимем змарнований час. Як потрібні у ВР чесні і досвідчені громадяни з твердою патріотичною позицією, з Україною в серці. Не зле було б, якби на дверях Верховної Ради стояв могутній Ігор Побер і відштовхував від зали політичних фальшивомонетників.

10 липня 2019 року Ярослав Демидась.

Рекомендовані статті