Збудовано в Тернополі

Тернопільська міська рада на порозі розколу

15.07.2019 21:38
Тернопільська міська рада на порозі розколу

Днями Надал публічно підтримав Черкашина з "Голосу". На жовтень пророкують позачергові місцеві вибори, і крім замовлених на осінь бігбордів, спритний очільник Тернополя вирішив посилитися новою політ силою.

Списати непотрібну «Свободу» Сергій Надал вирішив показово – через свого заступника Леоніда Бицюру. Тепер всі чекають на скандал. Кажуть, що керівник штабу «Свободи» Олексій Кайда, якого Надал підпільно підставив у 2014 році під час парламентських виборів, вже налаштував партійну верхівку на розправу. Цитата злопам’ятного Кайди в останній газеті про те, що міський голова зобов’язаний підтримати заступника-однопартійця, або ж не буде в «Свободі» більш як красномовна.

Звичайно, Сергій Надал сконцентрував в своїх руках потужний ресурс – як фінансовий, так і кримінальний. Але те, що Тягнибока вже не влаштовують дрібні подачки дуже очевидно. «Свобода» дуже розраховувала на парламентську підтримку Тернополя. Назріває гучний розкол. Вже перша ж міська сесія на початку серпня перетвориться на поле бою. Як поведе себе фракція стосовно Надала невідомо. Цілком ймовірно, що інструментом помсти стане все той же Бицюра. Як у випадку зі Заставним. Тоді, виконуючи вказівку партії, він підставив тодішнього шефа зі сміттєвою кризою. Заставний втратив крісло мера. Зовсім скоро назовні потече компромат. Осінні вибори будуть не такими мирними як зараз.

Рекомендовані статті