Збудовано в Тернополі

Кандидат у народні депутати назвав Степана Барну популістом

13.07.2019 20:43
Кандидат у народні депутати назвав Степана Барну популістом

Тарас Серетний, який балотується до Верховної Ради України від Тернополя, не може спокійно спостерігати, як порошенківець Степан Барна маніпулює свідомістю виборців.
- Упродовж чотирьох років він був главою виконавчої влади нашої області. відтак, у нього були всі можливості зробити Тернопілля кращим, економічно сильнішим, соціально захищенішим, туристично привабливішим, - розмірковує Тарас Серетний.
Натомість, за словами кандидата у народні депутати, колишній очільник області в основному більше тримався за свою посаду, і зовсім не дбав про добробут та комфортні умови для людей.
Тепер Степан Барна, ніби прокинувся, і, намагаючись потрапити до парламенту, обіцяє тернополянам золоті гори. Мовляв, бібліотеку він, якщо стане депутатом, добудує. Гаєвський міст, якщо його оберуть до ВР, зробить. Водну арену, до якої немає жодного відношення, відкриє. І так далі, і тому подібне.
- Скажіть, шановний кандидате, а чому ж ви не зробили, або, принаймні, навіть не намагалися, зробити цього за період свого перебування при владі? І бібліотеку, і міст, і належні умови для розвитку місцевого бізнесу, і ще багато-багато іншого, через що нашу область ще й донині вважають провінцією та депресивною? – запитує Тарас Серетний.
На підтвердження своїх претензій до Степана Барни, як колишнього голови ОДА, кандидат у народні депутати Тарас Серетний навів такі дані:
- Майже на кінець правління Степана Барни, середня зарплата в Україні у травні 2019 склала 10239 грн. натомість у нашій області вона так і залишилася чи не найнижчою і відставала від середньоукраїнського показника більше, ніж на 2 тисячі гривень. До речі, за даними Мінфіну, у серпні 2016 року тернополяни заробляли лише на півтори тисячі гривень менше, ніж у середньому по Україні.
Також, у прагненні знову пролізти у владу, вірний порошенківець безперестанку піариться на чужих заслугах. І на автотрасах міжнародного значення, будівництво яких фінансувалося далеко не з його кабінету у тернопільському білому домі. І на вирішенні питання автовласників з тернопільської Аляски, які, щоб захистити своє законне право на приватизацію ділянок під гаражами, кілька разів пікетували ОДА на чолі з Барною.
- Навіть у виборчому змаганні потрібно дотримуватися загальновідомих моральних принципів – не брехати, не маніпулювати, не красти чужі ідеї, не перебирати на себе чужі перемоги. Та, на превеликий жаль, Степан Барна давно перейшов усі допустимі межі. Тож тернополяни мають право не тільки знати про його передвиборчі махінації, а й просто зобов’язані зробити правильні висновки 21 липня. Інакше до нової влади знову дорвуться старі популісти і про зміни, на які чекають всі українці, можна буде забути, - впевнений кандидат у народні депутати від Тернополя Тарас Серетний.

Світлина від Тараса Серетного.

Рекомендовані статті