Збудовано в Тернополі

Партія "Хвиля" на 166-ому мажоритарному округу Тернопільщини підтримала громадського активіста Романа Довбенка (ВІДЕО)

15.06.2019 12:58
Партія "Хвиля" на 166-ому мажоритарному округу Тернопільщини підтримала громадського активіста Романа Довбенка (ВІДЕО)

Відомий на Тернопільщині громадський діяч, борець з п'яними чиновниками за кермом, волонтер, еколог  Роман Довбенко йде  у народні депутати України по одномандатному виборчому округу  № 166  від Політичної Партії  "Громадянський Рух Хвиля".

Вчора активіст опублікував на власному Ютуб-каналі  коротке відеозвернення до виборців свого округу, а також зазначив з чим бореться понад 6 років у своєму регіоні та що готовий відстоювати у випадку потрапляння у Раду:

        

"Я, Довбенко Роман, іду на вибори депутата ВР України, щоб принести зміни у свідомість кожного чиновника та заставити його працювати на наше з тобою благо, щоб податки платив кожен кого стосується Податковий Кодекс України, щоб орендна плата землі була справедливою, щоб наші з тобою діти дихали чистим повітрям та жили поряд з не зрубаним лісом.

Я голосуватиму за кожен закон по совісті з думкою про тебе.

Обіцяю лобіювати тільки твої інтереси. Обіцяю не мовчати та кричати від твого імені на повну силу у своїх законодавчих ініціативах", - зазначається у відеозверненні.

Кандидат у народні депутати України Роман Довбенко також просить усіх небайдуших жителів Тернпільщини долучитись до збору коштів на заставу для реєстрації, у кандидати:

 

Рекомендовані статті