Збудовано в Тернополі

Сьогодні у Тернополі діти прикрашатимуть калинову Алею пам’яті загиблих героїв України

01.06.2019 13:06
Сьогодні у Тернополі діти прикрашатимуть калинову Алею пам’яті загиблих героїв України

У жовтні, в рамках Всеукраїнської благодійної акції від Громадянського руху “Хвиля” “Козацька Покрова” по вулиці О. Довженка було висаджено калинову алею довжиною близько 80 метрів, як символ пам’яті про загиблих захисників української державності.

Сьогодні, у День захисту дітей, о 17:00 годині дня, по вулиці О. Довженка 8Б батьки спільно з дітьми та волонтерами прикрашатимуть вже розквітлу калинову алею синьо-жовтими стрічками та офіційно прикріплять табличку з назвою Алеї."Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків.

І наші воїни, йдучи на війну, захищаючи сьогодні Україну від Російської окупації, всі як один кажуть – я прийшов сюди, щоб захистити своїх дітей, щоб їм там, на вільній землі, жилося краще, і щоб вони ніколи не дізналися того жаху війни, якого зазнають їх тата і мами, перебуваючи на фронті. Так було завжди, і так буде.

Також варто зазначити, що діти загиблих воїнів потребують нашого піклування понад усе. Війна забрала їх найдорожчих людей, і, на жаль, все, що ми можемо сьогодні зробити – це впевнитися в тому, що суспільство знає, що їх батьки – справжні герої, що їх подвиг не лишається без уваги, що вони втратили батька чи матір, але назавжди отримали Героя у роду і пожиттєву шану і вдячність оточуючих. Над цим ще треба багато працювати, адже наші люди, ті, що не бачили війни, часто не усвідомлюють усього болю ситуації, не мають достатньо поваги, а у кращому випадку – просто байдужі.

Попереду багато роботи. На наших очах виросте ціле покоління дітей війни, і вони ніколи не будуть такими, як їх однолітки. Сподіваюся тільки, що вони будуть кращими – свідомими, впевненими, з власною позицією і баченням світу таким, яким він має бути, і допоможуть нам справді зробити його таким.

Сьогодні дуже важливо плекати у наших дітях ще змалечку національну свідомість так само, як щойно висаджене деревце. Роками прививати їм повагу та шану до воїнів, які захищають їхнє мирне та щасливе дитинство перебуваючи на Сході України", - розповідає співорганізатор акції Арсен Повх.

Рекомендовані статті