Збудовано в Тернополі

Cкандал навколо перинатального центру Тернополя набирає обертів

24.05.2019 13:12
Cкандал навколо перинатального центру Тернополя набирає обертів

Це пан Михайло і більше року тому чоловік разом із дружиною пережили велике горе. Їх новонароджений син помер, проживши лише 4 дні. Чоловік розповідає, це був довгоочікуваний первісток. До сьогодні вони разом із дружиною не можуть змиритись із втратою, та у тому, що трапилось звинувачують лікарів. Михайло згадує, після того як медики побачили загрозу для дитини під час пологів - не робили жодних дій для порятунку, а навпаки- 52 хвилини чекали на головного лікаря.

"Виникає питання, чому лікарі, які мали чи не мали можливість, чи компетентність була. Чому чекали ще Куценка Віктора Васильовича. Дитина народилась у дуже важкому стані. Дитину заінтубовану перевели у відділ інтенсивної терапії. 4 дні дитина пролежала і померла", - каже Михайло Ярник.

Про причину смерті, - асфіксія новонародженого, батьки дізналися лише із документів, які їм видали згодом. Хлопчика поховали... Натомість, у перинатальному центрі «Мати і дитина» розповідають, вагітність у жінки була проблемною, під час пологів її стан контролювали медики.

Джерело: Т1 Новини.

Рекомендовані статті