Минулого тижня активісти  ГО "Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" знайшли в кутківецькому лісі пакет зі сміттям. Як на зло тим, хто його "загубив", у ньому також був чек із їхніми контактами.

Активісти, які навесні вручну назбирали в лісі тонни сміття, виршили попросити дівчину, на чиє ім'я було оформлене замовлення, прийти по залишене сміття. В іншому випадку пообіцяли розповісти про неї в соцмережах.

Дівчина відмовилась.

Тож активіти свого слова дотримались. І опублікували пост про дівчину у Facebook.

"Знайомтесь, це Валентина Білах. 

Вона з друзями 15.05.2019 відпочивала в прибережній смузі Тернопільського ставу неподалік від «Дальнього пляжу».

Смачно поївши суші, а, може, й не тільки, Валентина забула забрати своє сміття з лісу. Стривожені люди, які бачили, що дівчина загубила своє «добро», намагались повернути його дівчині. В пакеті з відходами знайшли чек, в якому була інформація про замовника. Очевидці щиро вірили, що дівчина випадково забула прибрати за собою, тому подзвонили за вказаним номером.

Дівчина визнала, що сміття її, сказала, що відпочивала там з друзями, але відповіла, що прибрати за собою не може. І ніхто з компанії, яка відпочивала разом з нею, не збирається цього робити.

Давайте разом попросимо Валентину та її друзів прибрати ліс, з якого навесні небайдужі зібрали аж 8 тонн сміття. Сміття, яке там залишають такі, як Валентина. Можливо, хтось з вас знає цю дівчину, або її друзів. Спробуємо достукатись до неї разом, пояснити, що ліс — не смітник. Адже ні від небайдужих, ні від поліції дівчина не піднімає слухавку. А сміття так і лишилось в лісі.

Допоможіть достукатись до дівчини!", - йдеться  вдописі у Facebook.

Тернополяни взялись активно поширювати допис. Аби й інші не поводились так, як дівчина.

До слова, "героїні" всього 17 років. А потім всього за годину набрав понад 200 поширень.

Передає 0352.