Збудовано в Тернополі

17 квітня відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів

18.04.2019 8:38
17 квітня відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів

17.04.2019 в приміщенні Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області.

На семінарі розглянуто наступні питання:

  • Про підтримку осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих під час проведення антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності в рамках обласної програми.

Доповідач – Валега Тетяна Павлівна, головний спеціаліст-юрисконсульт департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації.

  • Роль держави із забезпечення соціалізації осіб з інвалідністю. Доповідач –

Базилевська Ірина Віталіївна, директор Тернопільського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів.

  • Нормативно-правові акти, що набрали чинності протягом березня – квітня 2019 року.

Доповідач – Музика Марія Степанівна, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Учасники семінару ставили питання доповідачам і дискутували з тем їх доповідей. Перед початком семінарського заняття всім учасникам роздано інформаційні буклети:  “Права учасників бойових дій та осіб прирівняних до них на отримання земельної ділянки”,  “Гарантії прав громадян з інвалідністю на охорону праці”, а також Інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

З інформацією можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,  а також на сторінці facebook https://www.facebook.com/TERNJUST/.

 

Рекомендовані статті