Збудовано в Тернополі

На Тернопільщині іспити на водійські права будуть фіксувати на відео

12.04.2019 13:36
На Тернопільщині іспити на водійські права будуть фіксувати на відео
На Тернопільщині іспити на водійські права будуть фіксувати на відео. Саму відеофіксацію процесів складення іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування запровадив Кабінет міністрів України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

— Відтепер, під час складення практичного іспиту, дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто. Найбільш темне місце в процесі складання іспиту на водійське посвідчення нарешті отримає багато світла та прозорості, — йдеться в дописі посадовця.

Також, КМУ було внесено зміни до ряду постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл. Наприклад, скорочено до 2-ох років термін чинності отриманого в автошколі «Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів».

— Раніше, кандидат у водії міг прийти складати іспит в сервісному центрі через 5 років по закінченні автошколи (термін дії свідоцтва складав 10 років), — додав Криклій.

 

Рекомендовані статті