Збудовано в Тернополі

У Тернополі волонтери розвозять теплі обіди стареньким, хворим одиноким людям

28.03.2019 20:23
У Тернополі волонтери розвозять теплі обіди стареньким, хворим одиноким людям

Уже другий тиждень у Тернополі розвозять теплі обіди стареньким, хворим одиноким людям, які самостійно не виходять з помешкання.

Організували ініціативу місцеві волонтерські організації та меценати разом із благодійним фондом «Карітас».

Свій проект вони назвали «PRO_МИЛОСЕРДЯ». Активісти купили невеликий бус, аби навідувати потребуючих. Готувати страві зголосилися в «Карітасі».

За словами організаторів, зараз проект працює у тестовому режимі. Волонтери міркують, як краще організувати діяльність, а також просять тернополян приносити продукти на стандартний ситний обід.

«Напевне, здивування і радості, вдячності цих людей я не зможу передати, але скажу – проект потрібний неабияк. Будемо робити фотозвіт для того, шоб всі бачили результат справи. Будемо раді допомозі кожного небайдужого», – написав у Facebook один із організаторів проекту Сергій Кічула.

Продукти збиратимуть у тернопільському «Карітасі». Насамперед, потрібні овочі, масло, олія, сир, макарони, крупи, м’ясні та хлібні вироби.

«Маєте можливість поділитися, але не маєте можливості доставити в «Карітас» – телефонуйте 068 0606909 (Володя), приїдемо заберемо самі», – розповів Сергій Кічула.

Також благодійники планують зібрати кошти на ще одне таке авто та розвозити в десять разів більше обідів щодня.

Джерело: Зік.

Рекомендовані статті